www. s t ř e d o z e m ě . Klub Sluníčko-Unijazz .cz
HISTORIE KONTAKTY PARTNEŘI úvodní stránka DOBRODĚJ
ZAJÍMAVOSTÍ
úvod
rozhovory
informace pro NNO
zajímavé odkazy
průvodce
fotografie
Klub Sluníčko-Unijazz
je vždycky dost. Jen si vybrat ... :-)
7.7.2003

Pod tímto odkazem najdete následující ...

Rozhovory s lidičkama, kteří se nějakým způsobem ocitli nebo ocitnou ve Středozemi (většinou tak, že jsme je pozvali) ... lidičkové známí i neznámí ... hlavně zajímaví tím co dělají, co prožili, co vytvořili ...

Taky se tady budeme snažit zveřejňovat informace důležité pro nevládní neziskové organizace. Ne, že by takových informačních webových stránek nebylo dost (Odkazy na ně tady najdete taky.) ... Konec konců, pokud jste si jisti, že máte svých zdrojů dost, můžete tento odkaz přeskočit :-).

Zajímavé odkazy ... Myslím si, že každý je schopný najít si své zajímavé odkazy sám, ale proč nepodpořit ty, které se líbí nám? ... :-) Bude se jednat hlavně o odkazy z oblastí kultura, občanská společnost, neziskové organizace. Ale ani to nebude pravidlem.

Průvodce - zdroje informací, ze kterých bylo čerpáno při přípravě článků o neziskovkách a dobrovolnictví do Novoměstska.

A v neposlední řadě fotografie z akcí ve Středozemi. Druhá možnost byla historie, ale říkala jsem si, že tudy se k vašim očím dostanou rychleji ...

Odkazy k výše uvedeným kapitolám najdete v levé části této obrazovky. A až se nám je podaří odpovídajícím způsobem naplnit, možná přibydou i další. Chcete-li se vyjádřit k tomu, co by mohli obsahovat, napište na e-mail: katerina@klubslunicko.cz.
Kontaktní osoba:
Kateřina Ondrová
tel.: 566 617 863
mobil: 777 045 587
e-mail:katerina@klubslunicko.cz