www. s t ř e d o z e m ě . Klub Sluníčko-Unijazz .cz
HISTORIE KONTAKTY PARTNEŘI ZAJÍMAVOSTI DOBRODĚJ
KLUB
program 2005
výstavy
koncerty
poslechovky
cestopisné besedy
přednášky
ostatní akce
akce jiných organizací
pronájem přednáškové místnosti
Klub Sluníčko-Unijazz
Středozemě v roce 2004
l e d e n . . .

pátek 30.1. v 19.30 hod.
SLÁVEK KLECANDR - koncert

19. ledna - 13. února
FOTOGRAFIE Ivo Švandy - výstava

ú n o r . . .

úterý 3.2. v 18.30 hod.
ALJAŠKA, DENALI, McKINLEY - cestopisná beseda s RNDr. Liborem Kozákem, CSc.

úterý 10.2. v 18.00 hod.
DVANÁCTKA - poslechovka Tomáše Lavického

16. - 19. února
BAZÁREK s dětským oblečením (Vláček)

pátek 20.2.v 19.00 hod.
vernisáž výstavy obrazů Milana Dočkala
pátek 20.2.ve 20.00 hod.
koncert kapely RAPA NUI

20. února - 12. března
Výstava obrazů Milana Dočkala

pátek 27.2. v 19.00 hod.
Úvod do KLEZMERistiky aneb Copak vy židi nemáte svou vlastní muziku? - poslechovka Jana Sobotky a promítání filmu

b ř e z e n . . .

úterý 2.3. v 18.00 hod.
SOUČASNÝ IRÁK - beseda s Martinem Dvořákem - členem mise OSN v Iráku

čtvrtek 11.3. v 19.00 hod.
DURA & BLUES CLUB (SK) - koncert

úterý 16.3. v 18.00 hod.
RUMUNSKO očima Ester a Lubomíra Kabíčkových - nejen cestopisné vyprávění

pátek 19.3. v 19.00 hod.
Vernisáž výstavy DITY ŠIMKOVÉ , hrát bude LENINOVA PLEŠ

pátek 26.3. ve 20.00 hod.
DLHÉ DIELY (SK) - koncert

úterý 30.3. v 18.00 hod.
DVANÁCTKA - poslechovka Tomáše Lavického

d u b e n . . .

pátek 2.4. ve 20.00 hod.
HŘBITOV SNŮ (Sněžné na Moravě) - koncert

pátek 9.4. ve 20.00 hod.
FUNKOVÁ BRIGÁDA (Valašské Meziříčí) - koncert

úterý 13.4. v 19.00 hod.
KRYSY - poeticko dramatický večer

čtvrtek 15.4. v 18.00 hod.
vernisáž výstavy KOLÁČ uměleckého sdružení BONAQUA

úterý 20.4. v 19.00 hod.
poOtevřeno - poslechovka Tomáše Lavického

pátek 23.4. ve 20.00 hod.
VLADIMÍR VÁCLAVEK - koncert

neděle 25.4. ve 12.30 hod.
PET MAN - cyklistický "závod" Vysočinou

k v ě t e n . . .

úterý 4.5. v 19.00 hod.
MALI 2003 - EXPEDICE DO STŘEDOVĚKU - cestopisná beseda

pátek 7.5.
LITERÁRNĚ DIVADELNÍ VEČER ZUŠ

úterý 18.5. od 18.00 hod.
vernisáž výstavy KAMILA ŠIMKA, na které zahraje kapela BTM

úterý 25.5.
turnaj ve hře PÉTANQUE na zahradě Středozemě

č e r v e n . . .

úterý 1.6. v 17.00 hod.
DÍTĚ V NÁS - dětský den pro dospělé

úterý 8.6. v 18.00 hod.
EZOP
- vernisáž výstavy skupinových prací poradny pro děti a rodiče Ezop provozované o.s. Sdružení Nové Město na Moravě

sobota 19.6. od 17.00 hod.
RYTMY ŽIVOTA - podvečer s bubny a dalšími bicími nástroji

sobota 26.6. od 18.00 hod.
DIVADELNĚNÍ - divadelní představení mladého divadla CHANDRARADAR

č e r v e n e c . . .

středa 7.7. v 18.00 hod.
vernisáž výstavy fotografií - Indie očima Vojtěcha Vlka

pátek 9.7. v 19.00 hod.
Beseda s Petrem Válkem o jeho zkušenostech z Iráku

z á ř í . . .

ř í j e n . . .

středa 7.10. v 18.00 hod.
vernisáž výstavy Časy (ne)dávno minulé

pátek 15.10. ve 20.00 hod.
koncert Miloš Železňák Band

středa 20.10. v 18.00 hod.
Netradiční výtvarné techniky

středa 22.10. v 20.00 hod.
koncert Rapa Nui

l i s t o p a d . . .

středa 3.11. v 18.00 hod.
Netradiční výtvarné techniky

pátek 5.11. v 18.00 hod.
cestopisná beseda ze Zlína na Gibraltar

úterý 16.11. v 18.00 hod.
Netradiční výtvarné techniky

pátek 19.11. ve 20.00 hod.
koncert DLHÉ DIELY
před koncertem proběhne vernisáž výstavy Pavla Tupce Okno do světa

úterý 30.11. v 18.00 hod.
Netradiční výtvarné techniky

Jak budou ve Středozemi probíhat Modré dny (11. a 12. listopadu) najdete zde.

p r o s i n e c . . .

pátek 3.12. ve 20.00 hod.
koncert RIVER STREAM BLUES BAND

sobota 4.12. v 15.00 hod.
schůzka divadelního souboru Chandraradar

pátek 10.12. ve 20.00 hod.
koncert HADRY Z TĚLA

středa 22.12. v 18.00 hod.
VÁNOČNÍ BESÍDKA nejen PRO DOSPĚLÉ

info@klubslunicko.cz