HISTORIE KONTAKTY PARTNEŘI úvodní stránka DOBRODĚJ
fotografie
P R Ů V O D C E

26. května 2004

Přibyl rozhovor s dobrovolnicí Hospicového hnutí - Vysočina, který vyšel v Novoměstsku v rámci níže zmíněného Stručného průvodce světem neziskových organizací a dobrovolníků.

23. února 2004

Tato webová stránka vznikla jako příloha k článkům, které pod názvem "Stručný průvodce světem neziskových organizací a dobrovolníků" budou po celý rok 2004 vycházet v Novoměstsku. (Pro ty, co netuší ... Novoměstsko je místní zpravodaj, který pravidelně - jednou za čtrnáct dní vydáva město Nové Město na Moravě.)

Co tady najdete ... zejména zdroje, ze kterých jsem při svém průvodcovství čerpala ... tzn. především názvy knih a odkazy na webové stránky. K čemu to ... aby jste věděli, kde najít to, co už se na stránky Novoměstska nevešlo.

Je možné, že situace se ještě "vyvrbí" :-), ukáže se, že by bylo dobré dát tu prostor i něčemu jinému než odkazům na teorii ... Ale to nechme příštím dnům. Nemusí být přece všechno hned, tady a teď :-).

Mějte se pěkně a ať se vám daří!
Kateřina Ondrová

PS: Pro ty co se nedostanou tak často na internet ... nějaké informace najdete i na nástěnce ve Středozemi (v přednáškové místnosti, 10.00 - 17.30 ve všední dny). Když se mezi vámi najdou vášniví čtenáři - určitě se domluvíme na nějakých časech, kdy si ve Středozemi budete moct pročítat námi vlastněnou literaturu. V takovém případě mě kontaktujte.

Kateřina Ondrová
e-mail:katerina@klubslunicko.cz