HISTORIE KONTAKTY PARTNEŘI úvodní stránka DOBRODĚJ
průvodce
fotografie
Z A J Í M A V É O D K A Z Y

Dá se říci, že značnou část posledního podzimu a zimy jsem strávila ve společnosti Českého rozhlasu - stanic Praha a Vltava. A protože šlo o společnost příjemnou a inspirující, a protože už člověk našel svoje "podničky", kam rád zavítá a které by rád doporučil dalším spřízněným duším ... najdete tady má doporučení, zejména pokud jde o pořady literární a rozhlasové hry a také odkaz na webovou stránku s aktuálními programy jednotlivých stanic Českého rozhlasu: http://www.rozhlas.cz/program/.
(KO)

Tuším, že všichni co měli možnost sledovat v prostorech Středozemě divadelní improvizaci klientů Terapeutické komunity Sejřek, neodolají stránkám České improvizační ligy - Č.I.LI.

osobní stránky Tomáše Lavického :- )

pražský nejen pro Pražáky ... festivaly: Boskovice, Babí léto, Alternativa a mnoho jiného

taky v Praze a taky nejen pro Pražáky SPOLEK MEDÁKŮ - elita českého squattingu :-) (dle mínění redakce)

společensko-ekologický měsíčník Sedmá generace, který vydává Hnutí DUHA