HISTORIE KONTAKTY PARTNEŘI úvodní stránka DOBRODĚJ
průvodce
fotografie
I N F O R M A C E P R O N N O

Jenom tak v rychlosti ... informace o dobrovolnictví najdete na stránkách Národního dobrovolnického centra HESTIA: www.hest.cz a nebo na www.dobrovolnik.cz!

O tom, že grantové kalendáře (přehled různých grantů z celé ČR řazený podle uzávěrek) můžete najít na stránkách ECONNECTu: www.ecn.cz a ICN: www.neziskovky.cz, jistě víte.
A pokud se chcete dozvědět něco víc o tom co obnáší fundraising, jak na něj a není vám lhostejný po právní stránce, zavítejte na stránky ČESKÉHO CENTRA FUNDRAISINGU: www.fundraising.cz.

Dva nejdůležitější internetové zdroje informací souvisejících se vstupem ČR do EU pro neziskové organizace:
www.sfcd.cpkp.cz
tady najdete základní pravidla regionální politiky EU a ke stažení: všechny relevantní směrnice, operační programy a jejich dodatky, různé vysvětlující dokumenty, příklady podaných projektů ze Skotska a manuál pro žadatele
www.ngo-eu.cz
tyto webové stránky pro neziskové organizace jsou pojaty jako centrální místo na internetu, kde se soustředí informace o Evropské unii, jejích finančních nástrojích, současném dění ovlivňujícím občanskou společnost

Všeobecné informace (např. informace k fundraisingu (získávání financí), legislativě, databázi NNO, nabídku seminářů aj.) najdete na
www.neziskovky.cz.

Kateřina Ondrová