úvodní stránka KONTAKTY PARTNEŘI ZAJÍMAVOSTI DOBRODĚJ
Chandraradar
pronájem přednáškové místnosti
H I S T O R I E
Historie Středozemě je poměrně krátká (i když už nás stála docela dost sil ... :-). První akce - koncert Petra Bubláka a jakési "slavnostní zahájení", se konala 14.12.2001. Samotnému otevření předcházely víkendové workshopy na různá témata, především však zednické, malířské, natěračské, domácí a jiné práce. Sami jsme si byli vedoucími dílen a sami jsme si byli učedníky.
Následovalo období testování, hledání, které svým způsobem pokračuje, nicméně se dá už v tuto chvíli mluvit o jistých stálých proměnných. Jsou akce, které se v programu Středozemě drží zuby nehty, jako například cestopisné besedy, výstavy místních i okolních výtvarníků, fotografů, recesistů, poslechovky Tomáše Lavického a v neposlední řadě výroční schůze Klubu Sluníčko - Unijazz :-).
Co bude dál a jakým směrem se budeme ubírat v tuto chvíli neví jistě asi nikdo z nás. A tak nahlédněme do toho co bylo a co máme za sebou.

BYLO v roce 2004

BYLO červenec - prosinec 2003